Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 14 Aug
kl 11:00 - 17:00
Veien til golf - del 2, praktisk kurs (14.08.21)
Midt-Troms Golfklubb   Kurs   Finnkroken Les mer under fanen som heter…
Fri 20 Aug
kl 15:30 - 18:00
Sponsorbesøk - aktiviteter på rangen og treningsfe
Midt-Troms Golfklubb   Drivingrange og treningsfelt er stengt i perioden
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 18 May
kl 00:00 - 23:30
Fritt spill 2021
Midt-Troms Golfklubb   Golf   Finnkroken Golfpark
InformasjonAlle som ønsker å betale…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 29 Jun
kl 18:00 - 19:30
Golftrening
Treningsfeltet
Midt-Troms golfklubb starter opp med treninger på…   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 19:30
Golftrening
På banen
I dag blir det banespill, vi prøver å få til 3…   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:30
Golftrening
Treningsfeltet
Grunnet VTG-kurs og dugnad, blir det ingen…   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 10:00 - 16:00
Veien til golf - del 2, praktisk kurs, BUS 10B
Midt-Troms Golfklubb   Kurs   Finnkroken
Les mer under fanen som heter…   Les mer  
Sun 13 Jun
kl 10:30 - 18:00
Veien til golf - del 2, praktisk kurs (13.06.21)
Midt-Troms Golfklubb   Golf   Finnkroken
Les mer under fanen som heter…   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 17:00 - 23:00
Veien til golf - del 2, praktisk kurs (08.06.21)
Midt-Troms Golfklubb   Kurs   Finnkroken
Les mer under fanen som heter…   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 19:30
Golftrening
Treningsfeltet
Dessverre er ingen av trenerne tilgjengelig denne…   Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:30
Golftrening
Fremmøte ved klubbhuset
Midt-Troms golfklubb starter opp med treninger på…   Les mer  
Mon 24 May
kl 18:00 - 19:30
Golftrening
Treningsfeltet
Midt-Troms golfklubb starter opp med treninger på…   Les mer  
Sat 22 May
kl 11:00 - 17:00
Veien til golf - del 2, praktisk kurs (22.05.21)
Midt-Troms Golfklubb   Kurs   Finnkroken
Les mer under fanen som heter…   Les mer  
Tue 16 Mar
kl 18:00 - 22:00
Årsmøte 2021
Midt-Troms Golfklubb  
Årsmøte 2021 avholdes på…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline